+90 (212) 220 8757 - 0532 705 43 40

Perpa Tic. Merkezi A Blok Kat:9 Daire:1200 Şişli/İstanbul

Top

İşyeri Alarm Sistemleri

İŞYERİ ALARM SİSTEMLERİ

İşyeri alarm sistemleri; hırsızlık, yangın, acil sağlık, gaz kaçağı, panik, tehdit, su baskını gibi durumlarda siz ve çalışanlarınızı koruma altına almaktadır aynı zamanda ECOTECH BİLİŞİM alarm sistemleri sayesinde iş yeriniz sizin haricinizde her açılış ve kapanışta anlık olarak bildirim alabiliceğiniz sistemlerdir.
Uzman ekiplerimiz tarafından işyerinizde yapılacak olan ücretsiz kesif sonrasında güvenlik açıklarınızı beraber belirleyip işyerinizin estetiğini bozmadan kablolu ve kablosuz seçenekleri ile son teknoloji ürünlerimiz ile güvenliğinizi sağlamaktayız.
İŞYERİ ALARM
İşyeriniz de hırsızlık, acil sağlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını vb. durumunda öncelikle sirenlerimiz devreye girer. Yüksek bir ses (120 desibel) olan özelliği ile çevreyi uyaran ve aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşıyan sistemdir. Sirenler ile aynı anda ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİNE gelen sinyaller sonrasında sizi ve kolluk küvetleri arayan ALARM ve ÇAĞRI MERKEZİ, olay yerine hızlı müdahale ile Hem can hemde mal kaybını önlemeyi sağlar.

Ücretsiz Keşif Formu

ecotech(png)
Call Now ButtonHemen Ara